KONST / Litografier / Träsnitt 12213594
nr 1221 3594
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Träsnitt , + litografi, Strängnäs & Hus, 10 & 100-upplagor, Signerade. Motivet: 26x36 & 33x46
Utrop:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:44:06
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt
Lis Husberg (f. 1920)